Chronické prípady

 
 
 
 

Chronické prípady pacientov

Pacient: Pani Zdena, vek 64 rokov

Anamnéza: Pani Zdena mala alergiu na "všetko" , potvrdenú alergiu na pele, obiloviny, parabeny, lieky ako antibiotiká, antihistaminiká...prekonala niekoľkokrát akútny Qiunckeho edém a rôzne prejavy alergií, prevažne kožné s podozrením na autoimunitné ochorenie. 
SKENAR terapia: Pani Zdenka absolvovala kompletnú terapiu skenarom v základnom vybalancovaní organizmu s následnými terapiami v počte 3 až 5 každého štvrť až pol roka počas 2 rokov.
Výsledok: Kontrolné vyšetrenia u imunoalergológa po roku vylúčili akýkoľvek alergický podklad. Pani Zdenka netrpí vďaka skenarterapii alergiami.
Medikácia: Pani Zdenka ostáva pacientom skenarterapie naďalej.


Pacient: Slečna Scarlet, vek 3 a pol roka 

Anamnéza: Scarletka prišla s maminkou z dôvodu chronických dýchacích problémov, ktoré opakovane riešili antibiotikami každý mesiac už druhý rok a mamina bezradne hľadala riešenie. Scarletka trpela úporným kašľom, horúčkami a enormným vylučovaním hlienov z nosa, ale aj očí. Imunoalergológ vyslovil podozrenie na astmu.
SKENAR terapia: Scarletka počas prvého cyklu 7 sedení prestala kašľať, upravilo sa dýchanie, zmizli hlieny, zároveň sa vyriešilo nočné pomočovanie a prečistilo sa celé telíčko. Scarlet začala lepšie papať, spávať, upravili sa nálady. Po mesiaci prišla aktivácia v podobe opätovného problému s dýchacím aparátom, načo sa aplikoval skenar v počte 3 sedení a celý proces sa ukončil. Aktivácie tohto typu prišli ešte 2x po mesiaci a pol, kedy sa proces opäť zvládol skenarterapiami v počte 2-3.
Výsledok: Scarletka je živé dievčatko, ktoré navštevuje škôlku a neberie antibitotiká odkedy ju lieči skenarterapia.
Medikácia: Scarletka ostáva klientom skenarterapie a vždy pri akútnom probléme vie, že potrebuje len skenar.

Celý článok...