Energetická deka

 
 
 
 

Energetická deka všeobecne

Skenar terapia a energetická deka sa navzájom potencujú. Energetická deka svojim efektom upevňuje účinok skenarovania.

Energetická deka pozostáva z viacerých špecifických membrán, ktoré vďaka ich jedinečnému zloženiu dosahujú požadovaný liečebný efekt.
Deka chráni telo pred vonkajšími elektromagnetickými a elektrostatickými poľami. Zabraňuje telu, aby svoje vlastné elektromagnetické žiarenie neodovzdávalo von, ale ho otáča a vracia ho telu späť.Takto dochádza k novému prerozdeleniu napätia v tele a s tým k aktivovaniu biologických bodov na povrchu tela.
Energetická deka pomáha nadobudnúť vhodné podmienky na korekciu správneho toku energie v organizme. Vďaka tomu sa blokády na meridiánoch uvoľňujú a funkcia orgánov sa dostáva do normálu.
Deka taktiež normalizuje povrchové napätie na tele, čím zabraňuje opätovným vznikom energetických blokád. Takto zabezpečí omnoho vyššiu účinnosť pri regulácii energetickej rovnováhy organizmu. Cez toto spätné reflektovanie energie tela sú stimulované akupresúrneakupunktúrne a meridiánové body užívateľa. Toto aktivovanie dovoľuje telu dostať sa do svojho prirodzeného stavu, pomáha stabilizovať účinky iných liečení a predchádza opätovnému navráteniu chorôb.

Energetická deka je doplnkom k Skenar terapii a Bowenovej masáži.

Stabilizuje účinok oboch terapií.

 

Celý článok...