Príbeh mojej dcéry

 
 
 
 

Prečo liečim skenarom a bezvýhradne mu verím

Prečo liečba skenarom? Priniesol zdravie mojej dcére!

Všetko sa to začalo pádom na kamene holým kolienkom, keď mala Sofia  16 mesiacov. Po úpornom hľadaní príčiny, prečo Sofia kríva a nechodí na nožičku, ale len plače a stojí ako bocianik, sme sa my rodičia dopátrali sonografistu, ktorý odhalil dôvod. Bol to v poradí 5 sonografista asi po 4 týždennom vyšetrovaní kolienka. Bolo to zvláštne, že odborníci neboli schopní vidieť útvar 3x2x2 centimetrov pod kolennom, ktoré neukazovalo žiadne známky pádu, ani opuch, modrinu, jednoducho nič. Keď sme prišli na príčinu, rozhodli sme sa nasledovať návrh lekárov a podstúpili sme operáciu. Útvar v podkolených mäkkých tkanivách bol vyoperovaný a histologicky potvrdený ako pozápalový pseudotumor.

Sofiinine krívanie sa však na 3.deň po operácii vrátilo. Leto a jeseň sme teda strávili návštevami reumatologickej ambulancie na Kramároch, Sofia ako pacientka s reumatoidnou artritídou. Výsledky žiadne, diagnostika a prognóza vágna a naša Sofia stále užívala nurofen čípky (analgetikum), ktoré ju od 3.dňa po operácii zbavovali neustálej bolesti a krívania. Až návšteva reumatologického centra v Piešťanoch nám dala smer, potvrdili nám, že naša dcéra nie je reumatologickým pacientom.

A tak sme hľadali ďalej, až sme sa dostali k skenar terapii a začali terapie vo veku 22 mesiacov našej dcéry.  Sofia mesiac a pol po prvej sérii skenar metodík prestala krívať, prestali sme užívať analgetiká, antiflogistiká, následne sa Sofii začalo zlepšovať trávenie, začala výborne papať v porovnaní s obdobím pred skenar terapiami a svaly na nožičke, hlavne viditeľný stehenný sval sa začal zväčšovať a normalizovať. Celé vykrivené telíčko začalo naberať zdravé tvary.

Celý článok...