Verisol v BJUTI

 
 
 
 

Verisol v BJUTI

Je bioaktívny (živý) peptid. Výhodou bioaktivity je, že stavebnú orgánovú molekulu nielen vyživuje, ale má schopnosť ju aj informovať o správnom fungovaní. Kolagén je hlavný stavebný prvok kože, tvorí približne 80 % jej hmotnosti. Vplyvom vonkajšieho prostredia a vnútorných faktorov - veku, UV žiarenia, hormónov a zhoršenej výživy sa vlastnosti kože zhoršujú.

VERISOL® ovplyvňuje metabolizmus kože a ďalšie procesy zodpovedné za stratu kolagénu - extracelulárnej matrix (medzibunkovej hmoty). Vďaka bioaktívnemu kolagénovému peptidu®, VERISOL® je pozorovaná citeľne pevnejšia a hladšia pleť s menším množstvom vrások u žien aj mužov. VERISOL® efektívne spomaľuje proces starnutia pokožky, zmierňuje celulitídu, vyživuje a spevňuje vlasy a nechty. Potenciál VERISOLU bol skúmaný v niekoľkých klinických štúdiách. Selektívne izolovaný bioaktívny peptid VERISOL® má výrazne pozitívny vplyv na stav pokožky. Denný (perorálny) príjem 2,5g VERISOLU® významne redukuje vrásky a prispieva k syntéze kolagénu v pokožke. Bol zaznamenaný jasný efekt v obnove kožnej medzibunkovej hmoty. Už po 4 týždňoch od začiatku užívania a ešte výraznejšie po 8 týždňoch je zreteľne viditeľný nárast syntézy kolagénu a elastínu, čo vedie k štatisticky výraznej redukcii vrások.

V prvej štúdii so 69 ženami vo veku medzi 35 a 55 rokov bolo zistené, že VERISOL® vedie k o 15 % vyššej elasticite kože v porovnaní s užívaním placeba. Tento účinok bol nameraný už po 4 týždňoch liečby s bioaktívnymi kolagénovými peptidmi VERISOL®. Klientky užívajúce VERISOL® vykazovali ešte 4 týždne po poslednej dávke 2,5g VERISOLU® vyššiu úroveň pružnosti pokožky ako klientky v skupine užívajúcej placebo.

Celý článok...