Zdravie a doplnky výživy AGEL EXO

 
 
 
 

Zdravie s AGEL EXO

Zdravie, detoxikácia, regenerácia, rekonvalescencia, celkové omladenie, chudnutie.

AGEL EXO - je nabitý antioxidantmi.  Prináša zdravie, bojuje proti stresu. Tento produkt je zmesou výtažkov zo 14-tich exotických rastlín, plodov a bylín založený na dôslednom výskume. Zoskupuje najlepšie antioxidanty zo všetkých kontinentov sveta začínajúc Tibetom – akai bobule známe svojimi zázračnými účinkami, cez novoobjavené granátové semienka, jedny z najbohatších plodov na vlákniny a vitamíny, po seabuckhern z ruských stepí a mangosteen. Obsahuje stovky antioxidantov, ktoré tvoria pevný ochranný štít, eliminujú voľné radikály, ktoré spôsobujú starnutie organizmu a zároveň podporujú tvorbu a obnovu zdravých buniek tým, že im dodávajú veľmi dôležité elektróny.

AGEL EXO detoxikuje, čistí, regeneruje a posiľňuje organizmus. Spomaľuje procesy stárnutia. Podporuje tvorbu a obnovu zdravých buniek. V kombinácii s AGEL FIT pomáha pri chudnutí. Vhodný pri rekonvalescencii po chorobách, operáciách a pri nadmernom požívaní liekov. Pomáha udržiavať zdravú funkciu močových ciest, zdravú pohyblivosť kĺbov, pomáha pri anémii. Podporuje krátkodobú pamäť. Pomáha pri chronických chorobách nervov, Alzheimerovej a Parkinsonovej chorobe, pri fibromyalgickom syndróme (FMC), pri únavovom syndróme (CFS). Pomáha pri problémoch so žalúdkom, cukrovkou, nadváhou, rakovinou.

Podľa metódy ORAC, ktorá slúži na meranie antioxidačných schopností látok je AGEL EXO najúčinnejší prípravok na trhu s viac ako 40% náskokom pred konkurenciou!

Celý článok...
 
 
 

Zdravím s EXO proti stresu - najsilnejší antioxidant na trhu!

Zdravie proti stresu s EXO

Podporuje detox, chudnutie, obnovu tela.

Bojuje s našim najväčším nepriateľom, stresom, ktorý nám  zabezpečuje stály  prísun voľných radikálov,zodpovedných za  viacero nových, ako aj starých  chorôb.

Ovocie obsiahnuté v EXO je pre náš trh nenahraditeľné a unikátne a  často zaberie nečakane rýchlo.