Zdravie a doplnky výživy AGEL FLX

 
 
 
 

Zdravie pre kĺby a chrupavky s AGEL FLX

Zdravie a výživa, ochrana a flexibilita pohybového ústrojenstva (kĺbov, chrupaviek).

AGEL FLX je unikátna kombinácia 4 látok podporujúcich zdravie a ohybnosť kĺbov.

Chondroitín je základnou stavebnou súčasťou pri vytváraní a oprave hmoty chrupaviek, pomáha chrániť niektoré enzýmy v chrupavke pred rozkladom, udržuje štruktúru, mäkkosť a flexibilitu chrupaviek. Glukosamín (aminosacharid) je hlavnu zložkou chondroitínu. Zmierňuje zápaly a bolesti kĺbov, šliach, kĺbových púzdier, zlepšuje degenratívne procesy v medzistavcových platničkách chrbtice. Telo ho využíva aj na stavbu nechtov, šliach, pokožky, očí, kostí, kostí, väziva aj srdcových chlopní. Vekom sa v organizme tvorba glukozamínu znižuje, preto je jeho dopĺňanie ako stavebnej zložky kĺbov nevyhnutné.

MSM (metylsulfonylmetán) je dôležitý pre tvorbu kolagénu a tým pre správne formovanie tkaniva chrupaviek a kostí. Potrebný pre pevnejšie šľachy. Redukuje zápaly, opuchy, bolesti kĺbov, odstraňuje svalové kŕče. Pomáha pri akútnych športovných zraneniach (natiahnutie svalov a šliach) Poskytuje síru na tvorbu keratínu, potrebného na udržanie krásy a zdravia pokožky, nechtov a vlasov. Zjemňuje jazvy, hojí rany, odstraňuje akné.

Celadrín zvláčňuje bunkové membrány, čo pomáha chrániť chrupavku pred opotrebovaním, zvyšuje mazivosť v kĺboch, tlmí zápaly a bolesti. Existuje mnoho tabliet, ktoré obsahujú niektoré z týchto zložiek, ale iba FLX po prvýkrát v histórii skombinoval všetky štyri.

AGEL FLX bol nominovaný ako Najlepší nový produkt roka 2007 a 2008 medzi 300 000 produktmi na American Business Awards.

Celý článok...
 
 
 

 

Zdravá výživa kĺbov s FLXZdravá výživa kĺbov a chrupaviek s FLX!

- pri úrazoch, operáciách a iných akútnych problémoch s kostrosvalovým  systémom

- pri ochoreniach kĺbov, chrbtice, stavcov či platničiek

- počas športu a u aktívnych športovcov

- preventívne po 40-tom roku života