Zdravie a doplnky výživy AGEL GLO

 
 
 
 

Krása zvnútra aj zvonka s AGEL GLO

Zdravie, krása, hydratácia tela je kľúčom k dobrému vzhľadu, potrebujete na to GLO.

Pri stárnutí naše bunky absorbujú vodu, čo vedie k suchej šúpajúcej sa pokožke. AGEL GLO svojou kombináciou Aloe vera a olejových extraktov zo semien zeleného čaju a výťažkov z kôstok hrozna pomáha bunkám absorbovať vodu, čím sa posilňuje pokožka, vlasy a nechty. Pôsobí porti mikróbom a ako protizáplalový zvlhčovač.

Lecitín podporuje zacelovanie bunkových membrán, pomáha obnovavať tkanivá v koži. Kolagénové vlákna v tele časom slabnú a naťahujú sa, čo má za následok vrásky a a ochabovanie pokožky.

Koenzým Q-10 a výdavky y ovocia aceroly a prasličky posilňujú tieto kolágenové vlákna, čím sa vyhladzujú vrásky, udržiavajú mladistvý vzhľad a pružnosť kože.

Extrakt z korenia kurkuma je antioxidant s protizápalovou funkciou, tónuje pleť.

Tokoferol (vitamin E) udržiava ochrannú vrstvu kože a chráni pred vplyvom toxínov.

AGEL GLO obsahuje kombinácie účinných antioxidantov, ktoré chránia telo a pokožku pred vplyvom voľných radikálov, ktoré nárušajú zdravé bunky. Antioxidanty obmedzujú a opravujú tieto poškodenie, eliminujú ich deštrukčnú silu a sú účinné proti procesom stárnutia, čo je viditeľné hlavne na koži. Krásna, čistá pleť, lesklé vlasy a zdravé nechty sú ukazovateľom vnútorného zdravia. Množstvo produktov pomáha zamaskovať chorý vzhľad pleti. GLO prekrvuje a regeneruje pokožku, zjemňuje ju a napína, vyhladzuje vrásky, pomáha chrániť pred ultrafialovými lúčmi, čistí póry a zabezpečuje jej zdravý, žiarivý a mladistvý vzhľad. GLO svojimi prírodnými zložkami pôsobí a vyživuje zvnútra smerom von. Nemaže sa na tvár, užíva sa vnútorne denne k jedlu.

Celý článok...
 
 
 

Zdravie, krása, hydratácia s GLOZdravá krása tela aj ducha!

Agel svojimi skúsenosťami prišiel na výnimočný prínos AGEL GLO. AGEL GLO pomáha pri cukrovke a problémoch s obličkami. Odvodňuje. Zároveň hydratuje a udržiava zdravie. Má veľa vitamínov!