Zdravie a doplnky výživy AGEL MIN

 
 
 
 

Vitamíny s AGEL MIN

Vitamíny sú AGEL MIN!

- to je energia, sila, výdrž, eliminácia prekyslenia. 

V súčasnosti sa k nám dostává stále viac potravín vyprodukovaných na základe genetickej modifikácie, pesticídov, hormónov a stoviek chemikálií, ktoré mnohokrát znižujú hodnotu vitamínov a minerálov v potravinách takmer na nulu. Nepriberáme z výživy, ale z toho, že je naša strava zložená prevažne z mŕtvych potravín bez vláknin a s vysokým obsahom tukov. Keď máme na mysli hodnotnú výživu, sme v podstate väčšinou podvýživení. Preto sme často malátni a dopujeme sa kávami a rôznymi energetickými nápojmi. Čo nám ale v skutočnosti chýba je rada potrebných vitamínov a minerálov, ktoré pomáhajú správnej funkcii tela.

AGEL MIN pri nadmernom použití alkoholu v kombinácii s AGEL EXO rýchlo pomáha pri regenerácii organizmu do pôvodnej kondície. Podporuje stavbu kostí, zubov a kĺbov. Podporuje normálnu funkciu sluchu a zraku.

AGEL MIN obsahuje dennú dávku najdôležitějších vitamínov a minerálov v čistej, rozloženej forme, bez chemikálií. Neobsahuje pre mužov karcinogenné železo ako väščina výrobkov na trhu. Obsahuje 12 esenciálnych vitamínov a 75% všetkých dôležitých minerálov. Obsahuje koenzýmy, ktoré menia tuky, karbohydráty a proteíny na energiu.

Pre športovcov je zdravou a praktickou alternatívou za energetické nápoje a tyčinky. Organizmus si vitamíny a minerály nedokáže tvoriť sám, príjima ich v potrave alebo tekutinách. Strava, ktorú bežne konzumujeme nie je nutrične vyvážená, preto je nevyhnutné dodávať vitamíny a minerály v doplnkoch výživy. MIN je vhodným riešením.

Celý článok...
 
 
 

Vitamíny a minerály s MINVitamínová bomba - MIN!

Odporúčania Prof. Linusa Paulinga boli výsledkom jeho dlhodobého výskumu, pri ktorom zistil, že človek si nedokáže vytvoriť toľko vitamínu C z vlastných zdrojov ako zviera, pretože človek nedokáže zjesť toľké množstvo ovocia, aby si vytvoril dostatočné zabezpečenie vitamínu C na zvládnutie všetkých chorôb.

Vitamín C odporúča expert Dr. Thomas E. Levi konzumovať v dávke 6000-12000mg denne. Iný lekár Robert Cathcart uvádza, že každý človek je schopný virtuálne zjesť 4000mg denne. Pri ľahších ochoreniach odporúča konzumovať 16000mg denne. Dávku odporúča zvyšovať postupne, kvôli žalúdočnej tolerancii.

Organizácia THE VITAMIN FOUNDATION, odporúča ročným deťom dávku vitamínu C  okolo 1000mg denne a dvojročným až 2000mg denne.