Zdravie a doplnky výživy AGEL OHM

 
 
 

0911 897 377
 

 
 
 
 

Zdravá výživa s AGEL OHM

Agel OHM zabezpečí zdravie v podobe energie.

Energia pre fyzický výkon a mentálnu koncentráciu, pomoc pri depresiách, strese a libide. OHM obsahuje výťažky zo schizandry, rhodioly, ženšenu, taurín a komplex B vitamínov. Výborný prostriedok na koncentráciu a vďaka trom rastlinným zložkám zvyšuje poznávacie funkcie, pamäť a učenie.

AGEL OHM zlepšuje fyzickú výkonnosť a výdrž, podporuje pevnosť svalov a mentálny výkon, bdelosť a pozornosť. Vďaka schizandre nespôsobuje nervozitu ako stimulátory na báze kofeínu. Zvyšuje hladinu serotonínu tzv. hormónu šťastia, zlepšuje náladu a uvoľňuje napätie. Je zdrojom energie pri strese, únave a lenivosti, vitalizuje a mobilizuje. Pomáha pri podráždenosti, depresiách, nespavosti, ale aj fyzickej vyčerpanosti, malátnosti a zníženom sústredení. Reguluje extrémne výkyvy energie.

Vhodný pri ADD syndróme (porucha pozornosti), ADHD syndróme (porucha pozornosti sprevádzaná hyperaktivitou). Vhodný pri menopauze. Zlepšuje zrak, pomáha pri liečbe pečeňových chorôb, zvyšuje funkciu močového mechúra, čím napomáha k vylúčeniu ľadvinových kameňov. Vďaka ženšenu podporuje libido a je vhodný pri nedobrovoľnom semennom výtoku a na impotenciu.

Zloženie a obsah vitamínov: Vitamin C (Ascorbic acid) Vitamin B1 Vitamin B2 (Riboflavin) Vitamin B3 (Niacin) Vitamin B5 (Pantothenic acid) Vitamin B6 (Pyridoxine) Vitamin B12 (Cobalamin) Chromium Vanadium Inositol Taurine D-ribose Focus

Celý článok...
 
 
 

Zdravie, doplnok výživy Agel OHM, skenar terapia

Zdravie s OHM:

vysoký obsah vitamínov

urovnáva energiu

pri depresii energiu dodáva

pri epilepsii energiu koriguje

pri hyperaktivite energiu uberá

zlepšuje pamäť

zvyšuje záujem o okolie, hračky, učenie

nabudí krátkodobú pamäť a učenie

udržuje trpezlivosť a pozornosť pod kontrolou

 

Vhodné pre deti s rôznymi mentálnymi postihnutiami, a dys- funkciami, ako dyspraxia, autizmus a iné.

V kombinácii s AGEL OM3 má šancu vystreliť do maxima mentálnu stránku dieťaťa, začne sa všetko krásne a rýchlo vyvíjať dopredu.