Zdravie a doplnky výživy AGEL UMI

 
 
 
 

Zdravá výživa s AGEL UMI (fucoidanom)

AGEL UMI sa postará zdravie a to kontrolou zápalových procesov v tele. Zabezpečí stabilitu imunity je prevenciou proti vírusom, infekciám, nádorovým a žalúdočným ochoreniam.

AGEL UMI obsahuje Fucoidan, látku, ktorá patrí k najväčšším objavom poslednej dekády. Fucoidan bol po stáročia známy v kultúrach, ktoré sú slávne pre ich dlhú životnosť. Je výťažkom hnedého algae, typu morských rias.

Nepodávať ľudom alergickým na JÓD!!!

Klinické štúdie dokazujú, že Fucoidan má protinádorové účinky, spomaľuje rast a množenie nádorových buniek. Zvyšuje prirodzenú schopnosť organizmu likvidovať narušené, nadbytočné, nepotrebné a potencionálne nebezpečné bunky (apoptóza). Udržiava a posilňuje imunitný systém. Fucoidan bol testovaný proti vírusu HIV a herpes vírusom. Blokuje vstup vírusu do buniek, čím zabraňuje jeho množeniu.

UMI je pomocníkom pri rekonvalescencii po chemoterapiách, operáciách, pomáha pri regenerácií buniek a tkanív v orgánoch. Podporuje cirkuláciu krvi. Je vhodný pri nachladnutí, chrípkach, pri infekciách, vírusových ochoreniach – herpesoch, oparoch. Podporuje funkciu pečene a obličiek, zvyšuje produkciu zdravých bielych krviniek. Pomáha aj pri problémoch s dýchacím ústrojenstvom, pri chorobách žalúdočno-črevného traktu, pri žalúdočných vredoch (ulcerózna kolitída, Crohnova choroba…) Pomáha riešiť tráviace ťažkosti. Podporuje zdravú funkciu pečene a ľadvín.

Ostatné látky: Water, Fructose, Malic Acid, Citric Acid, Xanthan Gum, Guar Gum, Natural Flavors, Green Coloring (Copper Chlorophylin), Sodium Benzoate

Celý článok...
 
 
 

Zdravie, OHM, Skenar terapia

Zdravie s gelom UMI!

Fucoidan - hnedá morská riasa u nás málo používaná

protivírusové účinky

protibakteriálne účinky

apoptózny efekt

antialergická funkcia

detoxikačný, regeneračný charakter

Podieľa sa na liečbe onko ochorení, cukrovke, obezite, trombózy, artritíd, alergických dermatitíd, chronických ochorení obličiek, poradí si s Helicobacterom, vírusom chrípky...

 

 

 

Jeho účinok pri onkologických ochoreniach je zavislý na súčasnom užívaní AGEL EXO a AGEL GSH!

Zápalové procesy pozitívne ovplyvní súčasné užívanie s AGEL OM3.